Návraty

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni se svou objednávkou,můžete nechtěné zboží vrátit společnosti Mammoth Bikes.Přijímáme vrácení nových, nepoužitých položek za účelemvrácení peněz nebo výměny do třiceti kalendářníchdnů od doručení vašeho nákupu. Pokud chcete vrátitpoložku z důvodu vady, poškození nebo jiného nárokusouvisejícího se zárukou, kontaktujte nejprve zákaznický servisMammoth Bikes.

Vrácení zboží ve Velké Británii

Vzhledem k celním postupům zavedeným po odchodu Spojenéhokrálovství z Evropské unie musí být všechny vrácené MammothBikes ze Spojeného království zpracovány GLS jako dovážejícímpřepravcem. Obraťte se prosím nazákaznický servis Mammoth Bikes a nechte si vystavit povolení k vrácení (RMA) a zajistit vyzvednutí položek.

Cena této služby je 7,00 €, která bude odečtena z vrácenéčástky, jakmile bude zpracována. Výměna (například za jinouvelikost) je bezplatná.

Jakékoli neoprávněné vrácení bude odmítnuto a vrácenoodesílateli.

Návraty z Evropské unie

Pokud vaše vrácení pochází z EU, budete zodpovědní zavrácení poštovného nechtěného zboží společnosti MammothBikes. V případě jakýchkoli problémů s doručením doporučujemevyužít službu se sledovacím číslem a/nebo potvrzením odoručení.

Ostatní návraty ze zemí mimo Evropskou unii

U všech ostatních vrácených zásilek pocházejících ze zemímimo EU budete odpovědní za zpáteční poštovné společnostiMammoth Bikes spolu s případnými dovozními cly nebo poplatkyúčtovanými španělskými celními orgány při vrácení. Vpřípadě jakýchkoli problémů s doručením a pro minimalizacicelních poplatků a cel doporučujeme využít mezinárodnípoštovní službu se sledovacím číslem a/nebo potvrzením odoručení. Jakmile budete mít sledovací číslo, měli byste jejpředat zákaznickému servisu Mammoth Bikes.

Zpracování vrácení zboží

Chcete-li produkt vrátitza účelem výměny nebo vrácení peněz, přejděte naMůj účet apostupujte podle pokynů ke zpracování vrácení. Budete si mocivytisknout doklad o vrácení zboží a zjistit úplnou zpátečníadresu.

Vrácené zboží musí být nové a nepoužité a musí obsahovatvšechny visačky a originální obal.

¿Ha quedado contestada tu pregunta? Gracias por tus comentarios Hubo un problema al enviar tu comentario. Por favor, inténtelo de nuevo más tarde.